Gracja wygrała 4:0 z Megawatem ...

W niedziele odbyły się tylko 3 mecze w tym mecz Gracji Tczów z Megawatem Świerże-Górne. Spotkanie odbyło się o godzinie 16:00. Mecz dla Gracji rozpoczął się idealnie już w drugiej minucie po dośrodkowaniu z zrzutu wolnego Pawła Zarębskiego do własnej bramki piłkę skierował defensor Megawatu i było  już 1:0 dla Tczowian. Swoje akcje mieli również zawodnicy z Świerży-Górnych ale ratowały nas poprzeczka a później słupek. W 20 minucie piękna akcja Gracji i po dośrodkowaniu Błażeja Wąsika bramkę głową zdobył Darek Oleksik. Do przerwy wynik się nie zmienił. W przerwie meczu zaskakującą decyzje podjął nasz trener Paweł Zarębski zdejmując z klatki Mariusza Chebdowskiego a wprowadzając Piotra Gierule. Druga część spotkania to pełna dominacja Gracji. Najpierw w 60 minucie na 3:0 podwyższył Daniel Pietrzyk wracający do gry po kontuzji, który w 45 minucie zmienił Wojtka Misztala. Wynik na 4:0 ustalił Paweł Zarębski ładnym strzałem po długim słupku. Dzięki przegranej Zorzy Kowala z Centrum Radom gracja wskoczyła na 10 miejsce w Tabeli.Wypowiedź kierownika drużyny Gracji mówi wszystko "Andrzej Solecki z Gracji Tczów żartował, że gdy w zapowiedziach kolejki przekreślane są szanse jego zespołu, oni wygrywają. I tak było kolejny raz, tyle, że ofiarą teamu padł Megawat Świerże Górne. A wynik 4:0 nie pozostawia złudzeń, że gospodarze zgarnęli triumf w pełni zasłużenie." - żródło http://radomsport.pl/index.php?go=wiecejnews&id=12592 .BRAWOO GRACJA!!